Rynek wtórny

Wiedza i doświadczenie, poparte wsparciem ze strony ekspertów pozwalają nam na działania zorientowane na rzetelną obsługę naszych klientów, partnerów biznesowych, inwestorów. Orientacja w aktualnych trendach, wieloletnie doświadczenie w zakresach funkcjonowania rynku wtórnego wpływają na trafność  decyzji. Kompetentne doradztwo skutkujące w zależności od potrzeb, szybką sprzedażą  lub rentownym wynajmem jest każdorazowo monitorowane przez nasz dział prawny. Wartości dodane; usługi remontowo-budowlane, home staging, obsługa reklamowo - marketingowa podnosi komfort relacji, wpływa radykalnie na czas realizacji zleceń.

MIESZKANIE POD KLUCZ

Architektura wnętrz, projekty wnętrz domów.
Usługi aranżacyjne wnętrz.
Projektujemy wnętrza i tworzymy przestrzenie o wyjątkowej estetyce, dopasowane do potrzeb i gustów Klientów. Chcemy, aby nasi Klienci kochali mieszkać w swoim wnętrzu. Z pasją podchodzimy do powierzonej pracy. Oferujemy projekty kompleksowe, przeznaczone dla osób, którym zależy na projekcie wnętrza z uwzględnieniem dokumentacji technicznej dla wykonawców jak i wykazem wyposażenia oraz materiałów. Dodatkowo proponujemy usługę nadzoru autorskiego oraz realizacji “pod klucz”. Przygotujemy także projekt elewacji domów zarówno tych nowych jak i tych, które istnieją od lat lecz potrzebują metamorfozy. Ponadto wykonujemy projekty mieszkań pokazowych oraz powtarzalnych osiedli domków. Posiadamy zespół zaufanych, sprawdzonych podwykonawców, oraz stale dbamy o rozwój oferty produktowej.
Natalia Tyrała


*****

Lubimy tworzyć, mamy wtedy poczucie, że aktywnie oddziałujemy na nasze otoczenie. Zmieniamy wnętrza, wierząc, że czynimy zwykłą codzienność wyjątkową. Projektowanie wnętrz jest dla nas kreowaniem rzeczywistości na zasadach naszych i naszych klientów. Tworzymy zespół przepełniony kreatywnością, odwagą i szaleństwem. Nasi projektanci wnętrz to ludzie, którzy aktywnie słuchają ludzi z planem na swoje otoczenie, doradzają tym, którym brakuje pomysłu na swoją przestrzeń, współpracują z klientem otwartym na zmiany.
Marika Kafar
Home staging
Home Staging to usługa, która polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Umiejętnie przeprowadzona aranżacja wnętrza zwiększa zainteresowanie daną nieruchomością, a tym samym liczbę potencjalnych nabywców. Taki zabieg w sposób znaczący zwiększa wartość nieruchomości i przyspiesza proces sprzedaży lub wynajmu.
Agata PalecZapewniamy możliwość wypożyczenia prac reprezentowanych przez naszych twórców – Home staging. Jak również dajemy możliwość bezpośredniego nabycia dzieł sztuki. Prace mogą służyć wizerunkowi nieruchomości, jak również jako dobrze rokujące inwestycje.


USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
Zarządzamy realizacją inwestycji od projektu do sprzedaży lub wynajmu.
Odbiorcami naszych prac są indywidualni odbiorcy realizujący remonty lub przebudowy.  Wykonujemy kompleksowe prace remontowo-budowlane i  wykończeniowe: instalacje elektryczne, instalacje wodno-kanalizacyjne oraz instalacje wentylacji i klimatyzacji. Baza doświadczeń i referencji pozwala nam na obsługę wymagającego klienta - podmiotów gospodarczych, realizacji przedsięwzięć o charakterze przemysłowo - handlowym, kompleksowych realizacji inwestycji deweloperskich.


Facebook Instagram Google+