Myślenie niekonwencjonalne oraz odwaga zmieniania otoczenia w oparciu o wieloletnie doświadczenia, przy wsparciu   ze strony ekspertów specjalistów/praktyków, to nasz sposób na osiągnięcie celu. Interdyscyplinarne działania skonsolidowane wspólnym projektem pozwalają naszym partnerom uzyskać przewagę konkurencyjną.

Sztuka w każdym miejscu wynosi jego markę na wyższy poziom. Jest wartością dodaną podnoszącą jakość. Bezpośrednio wpływa na podniesienie wizerunku  w oczach klienta. Często właśnie wartości dodane decydują o wyborze konkretnego miejsca. Profesjonalne zarządzanie organizacją wystaw artystycznych  połączone z kampanią reklamową w mediach społecznościowych wzmacnia wizerunek danego przedsięwzięcia jednocześnie wpływając na efektywność  sprzedaży. Stanowimy profesjonalny zespół doradców, expertów sprzedażowych na potrzeby obsługi rynków pierwotnego i wtórnego. Z chwilą nawiązania współpracy każdemu klientowi przydzielony zostaje osobisty opiekun, który pracuje na indywidualnie dobranej ilości ofert tak, aby efektywnie zabezpieczyć rzetelność obsługi transakcji.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności spoczywającej na nas w związku z zarządzaniem i obrotem finansami naszych Klientów, służymy wsparciem w postaci linii kredytowych. Atutem naszej działalności jest nieodpłatny profesjonalny fotoreportaż oraz fachowa obsługa w Social Media. 

Osobom zainteresowanym wzmocnieniem wizerunku nieruchomości oferujemy możliwość wydzierżawienia dzieł sztuki.

Na  wartościową obsługę klienta w zakresie pośrednictwa składa się wiele elementów. Dla nas najważniejsza jest kadra. W osiągnięciu jak najlepszych wyników pomagają nam doradcy inwestycyjni o wysokich kompetencjach. Wspierani są dodatkowo przez działy specjalistów z wielu dziedzin: nieruchomości, prawa oraz finansów. Wspólnie tworzą wartość służącą podjęciu strategicznych decyzji.

 

Oferujemy szybką sprzedaż nieruchomośći oraz sprzedaż i kupno nieruchomości zadłużonych.

 

 

Komercjalizacja nieruchomości z rynku pierwotnego.

Oferta szerokiego wachlarza usług dotyczących wsparcia sprzedaży nieruchomości komercyjnych oraz mieszkań z rynku pierwotnego,

a zarazem budowa wizerunku dla nieruchomości z rynku pierwotnego.

 

Dni otwarte

Wielu specjalistów dostosowuje program do potrzeb inwestora; bogaty program kulturalny, artyści, muzyka, oświetlenie, catering...

Zapewnimy profesjonalny fotoreportaż, video, oraz też promocję w Social Media. 

EVENTY

Organizacja eventów  na inwestycjach deweloperskich, stoisk promocyjnych  w kraju i zagranicą.

Wędrująca galeria – zagospodarowanie powierzchni w lokalach komercyjnych służące ich komercjalizacji lub poprawie wizerunku. Bogata oferta twórców, możliwość organizacji aukcji, wystaw malarskich, fotograficznych, prezentacja rzeźby.

Wspieramy przedsięwzięcia komercyjne w kreacji marki.
Członkowie naszego zespołu zajmują się efektywnie  promocją polskiej twórczości w kraju i zagranicą od 1998r.

Posiadamy doświadczenie w animacji i zagospodarowywaniu powierzchni  wystawienniczej do 1600 m2!

Agency Interactive

• Social Media - profesjonalne tworzenie oraz zarządzanie treścią wydarzeń.

Wielopłaszczyznowe rozwiązania zarówno z dziedziny informatyki jak

i marketingu internetowego, zabezpieczeń oraz stałego monitoringu postępu efektywności rozwoju danego przedsięwzięcia.

W celu optymalizacji działań wykorzystujemy cały potencjał mediów społecznościowych, uwzględniając ich korelację.

• Projektujemy i wdrażamy serwisy internetowe/strony responsywne wraz

z system do zarządzania treścią /CMS/. 
• Kreujemy wizerunek w mediach społecznościowych w oparciu

o międzynarodowe standardy.

• Na potrzeby kampanii tworzymy autorską grafikę, produkcje video, fotoreportaże. Zarządzamy treścią, tworzymy blogi.

 

Komercializacja nieruchomości przez sztukę

Analiza rynku oraz zbiór osobistych doświadczeń nawiązujących swym tematem do sztuki oraz blisko związanych z nią wartości inwestycyjnych pokazuje, że zaangażowanie kapitału w tym obszarze można uważać za jedną z najbardziej stabilnych lokat z dodanymi wartościami estetycznymi i edukacyjnymi w tle.

Dynamicznie zwiększająca się liczba kooperujących z nami partnerów, w tym także zwiększająca się organizowana przez nas ilość komercyjnych aukcji sztuki, potwierdza  zasadność obranej przez nas drogi konsultanta i doradcy w zakresie obrotu młodą sztuką.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy do kontaktu miłośników sztuki, inwestorów, przedsięwzięcia gospodarcze i kulturalne jak i również osoby prywatne zainteresowane uczestnictwem w profesjonalnych aukcjach sztuki.