Mieszkania bezpośrednio od deweloperów

KREDYTY HIPOTECZNE

Zrealizuj swoje plany mieszkaniowe dzięki wsparciu profesjonalnych specjalistów.
Zapewniamy wsparcie podczas całego procesu kredytowego oraz wybór najkorzystniejszej oferty kredytowania. Transakcje u nas przeprowadzone są szybkie, skuteczne i bezpieczne. Oferujemy finansowanie na :
- zakup mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego,
- zakup działki,
- zakup lub budowę domu,
- remont lub adaptację nieruchomości,
- wykończenie, remont lub modernizację wybudowanego mieszkania lub domu,
- wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego.

Na cele mieszkaniowe

Przedsprzedaż, sprzedaż i wyprzedaż to kryterium podstawowe. Podejmując decyzje o zakupie mieszkania, często jest to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, zasadna jest konsultacja z ekspertem, który będzie mógł wybrać z pośród wielu inwestycji tą właściwą, która zaspokoi najwięcej potrzeb potencjalnego właściciela mieszkania.

Dla inwestora

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności spoczywającej na nas w związku z zarządzaniem i obrotem finansami naszych Klientów, służymy wsparciem w postaci linii kredytowych.

Stanowimy profesjonalny zespół doradców, expertów sprzedażowych na potrzeby obsługi rynków pierwotnego. Z chwilą nawiązania współpracy każdemu klientowi przydzielony zostaje osobisty opiekun, który pracuje na indywidualnie dobranej ilości ofert tak, aby efektywnie zabezpieczyć rzetelność obsługi transakcji.DNI OTWARTE

Rzetelnie przygotowane dni otwarte pozwolą gruntownie zapoznać się z nieruchomością. Specjaliści z wielu dziedzin łącza siły aby nabywający nie tylko zapoznał się z ceną, ale przede wszystkim zrozumiał ideę i zamysł konstruktorski, architektoniczny, na życzenie przejżał  miał wgląd do materiałów skaładających się na daną inwestycję...

PRZEDSPRZEDAŻ / SPRZEDAŻ / WYPRZEDAŻ

To miejsce jest idealne dla łowców okazji. Możliwość nabycia cesji, upusty podczas pierwszych dni sprzedaży czy wyprzedaże i promocyjne ceny ostatnich miejsc wysyłamy regularnie naszym partnerom - inwestorom oraz udostępniamy na bieżąco nabywcom indywidualnym na cele mieszkaniowe.

FORMULARZ KONTAKTOWY