Home Staging -

z miłości do wnętrz

i sztuki

Dla nas Home Staging to nie tylko przemiana wnętrza na nowe i atrakcyjne, to przed wszystkim gra iluzji. To sposób w jaki David Copperfield sprzedawałby Twój dom. To magia.  A dla nas to dodatkowo magia połączona ze sztuką.

Home Staging to dużo więcej niż tylko przygotowanie domu na sprzedaż – to to co robisz kiedy już dom jest wysprzątany, wyremontowany i zaaranżowany – to detale, które sprawiają, że klient wchodząc do takiego wnętrza robi WOW.

Jako osoby zakochane w sztuce ale również mocno zorientowane w rynku nieruchomości łączymy typowy Home Staging z ekspozycją sztuki. Dla nas liczy się pokazanie możliwości wnętrza - jego wyjątkowość, co uzyskujemy poprzez łączenie wyjątkowej stylizacji wnętrz oraz prezentowanie obrazów malowanych przez artystów naszej fundacji.

Co zyskujesz Ty? Profesjonalną obsługę przez absolwentów Stylizacji, Dekoracji i Aranżacji Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych, na którą składa się weryfikacja Twojego wnętrza, jego aranżacja, dobór detali, profesjonalne sesje zdjęciowe i konsultacje. Wszystko to skutkuje podniesieniem atrakcyjności nieruchomości – badania rynkowe pokazują skuteczność home stagingu w skróceniu czasu sprzedaży o blisko 40% oraz wzrost ceny oferowanej nieruchomości o 10%.

Zapraszamy do kontaktu !