Kameralne osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie lasu

Podwarszawska lokalizacja łączącą ze sobą zalety rekreacji z bliskością stolicy. To osiedle w zabudowie szeregowej będzie idealne zarówno dla rodzin jak i wymagających zdrowego stylu życia lub resetu ambitnych nowych wyzwań singli ; ) 
Infrastruktura handlowo-usługowa pozwoli załatwić codzienne sprawy w najbliższym sąsiedztwie domu.  
W ofercie mieszkania od 80 do 130  m² w cenie od 6 tyś zł.

Napisz lub zadzwoń a z przyjemnością pomożemy w doborze idealnego rozwiązania stworzonego specjalnie dla Ciebie !
☎️ 784 879 224

Apartamenty w otulinie parku krajobrazowego

Bogata oferta nieruchomości z przeznaczeniem na cele: mieszkaniowe lub inwestycyjne. W otoczeniu liczne atrakcje turystyczne, lasy, ośrodki rekreacyjne. Położenie między Warszawą, a Łodzią gwarantuje dobre połączenia komunikacyjne. 
Apartamenty o powierzchni od 41,00  m² do 126,00 m² . Zastosowane rozwiązania techniczne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Budynki wykonano z wysokiej klasy materiałów wykończeniowych, ciepło w zimie dostarczone przez ogrzewanie podłogowe, a chłód w lecie przez klimakonwektory zasilane wodą lodową to tylko niektóre udogodnienia, jakie wpłyną na poczucie komfortu w tej inwestycji.

Napisz lub zadzwoń a z przyjemnością pomożemy w doborze idealnego rozwiązania stworzonego specjalnie dla Ciebie !
☎️ 784 879 224


Ten deweloper w kręgach nieruchomościowych jest obecnie uważany za najlepszego w Polsce inwestycja ta natomiast jest zlokalizowana na warszawskich zawadach najbardziej sielankowej części Wilanowa-cichej, pełnej celebrytów, bogatej w zieleń i posiadającej ustronne nadwiślańskie plaże. Unikatowe i kameralne osiedle, które łączy w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami życia w wielkim mieście. Jego mieszkańcy będą mogli korzystać ze spa siłowni oraz strefy rekreacyjnej , Pole golfowe liczne trasy spacerowe i ścieżki rowerowe - pozwolą lokatorom na aktywny i relaksujący wypoczynek. Forma osiedla nawiązuje do architektury willowej w każdym z 4 budynków znajdzie się jedynie 16 mieszkań (2-, 3-, i 4-pokojowych). Niskie, jedynie 2-piętrowe budynki posiadają spadziste dachy i duże okna. Wygodę na co dzień zapewnią windy i podziemny parking, a bezpieczeństwo osiedla - wideodomofony i kontrola dostępu. Części wspólne budynków zaprojektowano z dbałością o najmniejszy detal i przy wykorzystaniu materiałów wykończeniowych wysokiej jakości. W ofercie dostępne są mieszkania o metrażach od 35 do 96 m² . Wszystkie mieszkania charakteryzują się atrakcyjnymi układami i dużym nasłonecznieniem z racji niskiej, okolicznej zabudowy oraz dużych okien. Wszystkie apartamenty posiadają balkony lub ogrody o powierzchni od 58 m² do nawet 175 m². Największe, dwustronne mieszkania 4-pokojowe o powierzchni ponad 93 m² są dostępne z przestronnymi tarasami (ponad 17 m²). Duży ogród czy taras to miejsce na relaks i fantastyczna przestrzeń do zabawy dla rodzin z dziećmi. Powierzchnia ogrodów pozwala na aranżację mini placu zabaw i stworzenia strefy dla małych dzieci i zwierząt domowych. Dla wygody wszystkich mieszkańców zaprojektowano także: leżaki, ławki wokół drzew i stoły piknikowe. Teren zostanie dodatkowo obsadzony efektowną zielenią, na którą złoży się m.in. ponad 100 drzewek. Dzięki temu aż 80% działki stanowić będzie powierzchnia biologicznie czynna.

☎️  507 573 935